גירושין בשיתוף פעולה 
 ממייסדי עמותת
להתגרש בשלום


 
גירושין בשיתוף פעולה
חברה בארגון IACP
הארגון הבינלאומי
למומחים קולבורטיבים
International Academy
for Collaborative Professionals
 

דף הבית >> הרצאות והדרכות
 
ההרצאות/סדנאות נבנות בהתאם לצרכי הלקוח ומותאמות לדרישותיו. החל מהרצאות קצרות ועד לסדנאות ארוכות ומעמיקות יותר. ההרצאות מרתקות, נעשות בשיתוף של הקהל ומתובלות בדוגמאות רבות מחיי היום יום.

בין לקוחותיי: מרכזי גישור, מכללות - פקולטות למשפטים ולמשאבי אנוש, גופים עסקיים, חברות, בתי ספר, מרכזים קהילתיים, בתי אבות, עמותות וקבוצות מאורגנות.

להלן נושאים להרצאות וסדנאות:
 • להתגרש בשלום – בחירת הליך גירושין אשר יסייע להקטין את הפגיעה בכל אחד מבני המשפחה ככל הניתן. עו"ד מיכל קמפפר, ממייסדי עמותת "להתגרש בשלום" תספר על הליך גירושין חדש אשר עשה עלייה לישראל: "גירושין בשיתוף פעולה" (collaborative divorce).
   
 • ילדים וגירושין - לגירושין ישנה השפעה מרחיקת לכת על הילדים. כיצד מושפעים הילדים וכיצד ניתן לעזור להם לעבור את התהליך בדרך הטובה
  ביותר ? לדרך שבה יתגרשו ההורים ישנה השפעה מכרעת על רווחתם של הילדים. מהם הליכי הגירושין אשר ימזערו את הפגיעה בילדים ? ההרצאה נעשית בשיתוף פסיכולוג ילדים.
   
 • משא ומתן מיטבי – כיצד להתכונן למשא ומתן מיטבי וכיצד לנהלו ? קבלת מענה לצרכים שלי מבלי לוותר ותוך שמירה על מערכת היחסים עם הצד השני.  טיפים שיעזרו לנו בכל דיאלוג וקונפליקט בו אנו מעורבים. החל משיחות עם הילדים ועם בן הזוג וכלה בשיחות עם עמית לעבודה ועם המנהל. 
   
 • בואו נדבר על צוואות וירושות - ברוח טובה ובהומור, נבחן באילו מקרים כדאי לערוך צוואה, נלמד כיצד עורכים צוואה, נדבר על חשבונות בנק משותפים לאחר פטירה, קופות גמל, פנסיות ועוד. מידע בנושא עשוי להפחית חרדות ולסייע לנו לתכנן טוב יותר מה יקרה עם רכושנו לאחר פטירה. סגולה לאריכות ימים ! 
   
 • גישור – הצצה לעולם הגישור, ניהול קונפליקטים בדרך שונה, כיצד מגיעים לפתרונות של win win.
   
 • הם אפילו לא גרו יחד ועכשיו היא יורשת אותו ?!  
  זוגיות פרק ב' – האם מקנה זכויות וחובות ? למה צריך לשים לב מבחינה משפטית ? על הסכמי חיים משותפים, צוואות, ושאר ירקות ...   

   
 
טל: 09-7728338   ן   פקס: 09-7728338   ן   נייד: 052-8382466       דוא"ל: michal@divorce-together.com
 
האמור באתר זה הינו מידע ראשוני בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. אין להתבסס אך ורק על האמור באתר זה. נסיבות כל מקרה שונות ויש צורך לקבל ייעוץ משפטי פרטני. © כל הזכויות שמורות לעו”ד מיכל קמפפר, 2010
 Design: Edna Ricklin's Studio

הקמת אתרים  בניית אתרים Webfocus